logo

Verscholen wonen tussen hagen

Tussen de hagen kent een speelse opzet. Met verspringingen en groene en onverwachte doorkijkjes. Verspreid over het woonveld, verscholen tussen de hagen, liggen de 67 chique vrijstaande en half vrijstaande landhuizen, de koetshuizen en de herenhuizen, waaronder de 13 Huizen van Nu. Met uitzicht op een groene hagenlaan of onverwachte doorkijkjes naar de omgeving. De tuinen van de woningen in Tussen de hagen zijn bijna allemaal rondom voorzien van hagen. Heel bijzonder is dat je vanuit Woonveld Tussen de hagen niet alleen de ruisende de oude volwassen bomen van de bosgordel hoort en ziet, maar in het woonveld staan ook nog een aantal van de oorspronkelijke oude bomen uit vroegere tijden. Het landschap van het landgoed loopt op die manier door tot in je eigen tuin.

Hieronder een aantal artist impressies van de schitterende woningen die hier staan.

Alle woningen in Tussen de hagen, ook de Huizen van Nu, zijn verkocht. De woningen zijn opgeleverd of worden binnenkort opgeleverd.

Heb je belangstelling voor een woning in Wickevoort? Schrijf je in via aanbod of schrijf je in als belangstellende en neem contact op met één van onze verkopende makelaars JRS of Mooijekind Vleut voor de meest recente stand van zaken van de verkoop.

Ontdek jouw droomhuis in Wickevoort!

Wil jij wonen in een groene, ruimtelijke en duurzame omgeving? Bezoek de bouwplaats van Wickevoort – Groene Lanen op 5 april tijdens de NVM Open Huizen Dag en ontdek:

- Modelwoning en inspiratie
- Duurzaam en natuur-inclusief wonen
- Makelaarsspreekuur en persoonlijk advies
- Barista-koffie en een ontspannen sfeer

Locatie: Landgoed Wickevoort
Modelwoning: Ronde Koestallaan 2, Cruquius
Tijd: 11.00 - 14.00 uur

Meld je hier aan voor de Open Huizen Dag!